Z osobních údajů uchováváme pouze IP adresu hráče a jeho herní přezdívku pro identifikaci a případnou blokaci v připojení na server.

Také uchováváme údaje vyplněné při platbě, což je místo bydliště, jméno a email kvůli fakturačním důvodům.
Fakturační údaje jsou využívány pouze pro generování faktury pro finanční úřad a jako doklad platby pro zákazníka.

 

Zpracování osobních údajů

Souhlasem se zpracováním osobních údajů uděluje dotyčná osoba svůj výslovný souhlas s výše uvedeným zpracováním. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na czspodpora@gmail.com .

IMPRESSUM / IMPRINT

Jozef Šranko
Horná 461
951 71
Sľažany
Slovenská Republika

Evidence: Živnostenský úřad v Zlatých moravciach
Registrační číslo: 53254295

Tel. Číslo: +420 773 733 803
E-mail: czspodpora@gmail.com
Web: https://czech-survival.cz

Odpovědnost za obsah
Jako poskytovatel služeb odpovídáme za vlastní obsah na těchto stránkách v souladu s obecným právem v souladu s § 7 odst. 1 Německého zákona o telemédiích a 121/2000 Sb Českého zákona.

Autorská práva
Obsah a díla na těchto stránkách vytvořená provozovatelem webu podléhají německému autorskému právu. Kopírování, zpracování, šíření a jakýkoli druh využití mimo limity autorského zákona vyžaduje písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce. Stahování a kopie této webové stránky jsou povoleny pouze pro soukromé, nekomerční použití.
Pokud obsah těchto stránek nebyl vytvořen provozovatelem, jsou dodržována autorská práva třetích osob. Zejména obsahy třetích stran jsou jako takové označeny. Pokud byste se přesto dozvěděli o porušení autorských práv, žádáme vás, abyste nás o tom informovali. Jakmile se dozvíme o porušení zákona, okamžitě takový obsah odstraníme.